Cart 0

Zwroty i wymiany

W przypadku zwrotu pobierz formularz odstąpienia od umowy /wzór na dole/ – wydrukuj go i dokładnie wypełnij. Wymiany i zwroty bez załączonego formularza lub z błędnie wypełnionym drukiem nie będą rozpatrywane. Prosimy dołączyć dowód zakupu (fakturę VAT lub paragon).Zwroty i wymiany

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 (Dz.U. z 2000 r. Nr 22 poz. 271 z późniejszymi zmianami), Kupujący może odstąpić od umowy kupna w terminie 14 dni poprzez zwrot towaru w stanie niezmienionym (towar musi być dostarczony w oryginalnym opakowaniu,musi być nowy ,czysty,nieużywany,pozbawiony zapachu(np.dezodorantów,kremów itd),towar musi posiadać oryginalne metki – przesyłka nie może być rozpakowana. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, musi być zwrócony w stanie nienaruszonym. Zwrot należy uzgodnić e-mailem (modny24@gmail.com). Towar nie spełniający powyższych warunków nie zostanie przyjęty do zwrotu.Towar zwracamy tylko przy użyciu formularza odstąpienia od umowy dostępnego na naszej stronie poniżej (formularz przesyłamy pocztą tradycyjną lub jego scan mailem).

ZDT dokonuje przelewu na konto podane w formularzu odstąpienia od umowy  w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zwrotu.

W przypadku wymiany towaru na inny rozmiar lub rodzaj prosimy o skontaktowanie się telefonicznie pod numer telefonu : 574 130 856.Wystarczy uzgodnić wymianę z doradcą.Prosimy również o informacje pisemne o w/w ustaleniach z doradcą w przesyłce produktu do wymiany.

Koszt zwrotu (odesłania) zakupionego produktu ponosi Klient.Formularze do pobrania:

FORMULARZ ODSĄPIENIA OD UMOWY

ZDT

00-001 Warszawa

Al.Jana Pawła II 27